Otaku Kalisz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co oglądacie?

2 posters

Go down

Co oglądacie? Empty Co oglądacie?

Pisanie  Positiva Czw Paź 15, 2009 11:10 pm

Ogólnie, to jestem w trakcie oglądania mnóstwa tytułów, jednak aktualnie zajęły mnie:
~Great Teacher Onizuka - NAPRAWDĘ świeeetna komedia z przesłaniem lol!
~Zero no Tsukaima - patrz: recenzje^^
~Nana - faaajne^^ i ta animacja, mmm...
~Melancholia Haruhi Suzumiyi - no, po prostu xD
~Photon: The Idiot Adventures - tytuł przyciąga
po nich pewnie przyjdzie kolej na dokończenie Death Note'a, Black Cat, Ourana, Ranmy...

A co Was pochłania? ;P
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Co oglądacie? Empty Re: Co oglądacie?

Pisanie  Xever Pią Paź 16, 2009 6:41 pm

No ja to oczywiście prawie same nowości, bo w końcu ktoś musi je obejrzeć i ocenić, tak aby inni wiedzieli co jest dobre a co niekoniecznie. Więc tak:

  • 11 eyes - po pierwszym epku jest całkiem niezłe mroczne anime, ale wstrzymam się z oceną

  • Asura Cryin' 2 - drugi sezon anime, zapowiada się że będzie lepszy od pierwszego

  • Bakemonogatari - coś o wampirku, który pomaga wszystkim potworkom (gatari), ale ogólnie to fajne romansidło

  • Basquash! - anime o małym ludku, który gra w kosza i dzięki technice w końcu może zrobić "dunka!" lol

  • Bleach - to anime było fajne na początku teraz właściwie tego nie oglądam co przeglądam

  • Darker than BLACK - Ryuusei no Gemini - drugi sezon, w pierwszym było dobre zakończenie, wszyscy poginęli, a tu drugi sezon zobaczę co to będzie

  • Dragon Ball Kai - DB Z w nowej oprawie

  • ef - a tale of memories. - podobno świetny dramacik, niedługo zacznę oglądać tzn. w przyszłym tygodniu

  • Kämpfer - anime o chłopaku co został laską no i zakochała się w nim jego "pierwsza miłość"

  • Letter Bee - anime o listonoszach ze specjalnymi zdolnościami

  • Miracle Train ~Oedo-sen e Youkoso~ - cudowny tramwaj, pełen cudownych chłopców co pomagają zakłopotanym dziewczynom

  • Nyan Koi - nawet ciekawe, ale zobaczę jak będzie dalej

  • Seitokai no Ichizon - parodia z rożnych tytułów

  • Shin Koihime†Musou - drugi sezon beznadziejnego anime o laskach walczących o dobro, zacząłem pierwszy to drugi już skończę Mad

  • Sora no Otoshimono - głupi koleś dostał anioła co zrobi dla niego wszystko co tylko chce

  • Toaru Kagaku no Railgun - drugi sezon, chwila ale gdzie jest Touma, bez niego to już nie to samo

  • Umineko no Naku Koro ni - anime twórców Higurashi, nie jest tak dobre jak poprzednie, ale nie można wybrzydzać bo arcydzieła są rzadkie, a anime jest naprawdę ciekawe

  • Weiß Survive - kilkuminutowe epki, ecchi, karcianka dobre na przerwę lol


To wszystko na obecną chwilę, może jeszcze dojdzie kilka innych nowych tytułów, ale nie wiem dokładnie kiedy.
Xever
Xever

Liczba postów : 105
Join date : 16/08/2009
Age : 31
Skąd : z łóżka

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach