Otaku Kalisz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Watashi wa... - czyli przedstaw się!

+8
Dreamor
Mitsuki17
Josi
Mell
Yoko
Xever
ziomalos
Positiva
12 posters

Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Nie Sie 16, 2009 11:42 am

Mam na imię Ania, niektórzy znają mnie jako Pira-chan lub Anoollka xD
Jestem z Kalisza, od września będę w 2. klasie w Kościuchu.
M&A interesuję się dobrych kilka lat ;D Poza tym, do moich hobby należą gimnastyka^^',biologia, kultura Azji ;D, geografia, fotografia, ogólnie tworzenie, słuchanie muzyki, taniec, oglądanie telewizji i serfowanie po necie xD uff... napisałam się...
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  ziomalos Nie Sie 16, 2009 2:51 pm

Watashi no namae wa Miłosz des;p. Tez jestem z Kalisza. Od wrzesnia bede w 2 klasie. Interesuje sie Japonia na wiele sposobow. Lubie ksiazki, jedzenie chodz na razie sprobowalem tylko sushi ;D. Oczywiscie lubie czytac mange i ogladac anime. Slucham tez J-rocka J-metalu bla bla bla....;d. Interesuje sie tez komputerami lubie sporty. A na razie moim marzeniem jest dostanie sie na japonistyke najlepiej w Poznaniu. A pozniej chcialbym mieszkac na stale w Japonii;D. To tyle jezeli chodzi o mnie. Jak ktos chce wiedziec wiecej, prosze pytac smialo ;pp.

ziomalos

Liczba postów : 45
Join date : 16/08/2009

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Xever Wto Sie 18, 2009 12:09 pm

Ja jestem Mikołaj. Jak wszyscy tutaj jestem z Kalisza. Widzę że wszyscy w tym samym wieku jesteśmy. Interesuję się Mangą i Anime od czasu, gdy pojawił się Dragon Ball w TV. Inne zainteresowania to np. sport czyli piłka nożna, czy rowerek, lubię również pograć sobie w różne gry MMO oraz czytać książki. No to chyba wszystko o mnie ;D
Xever
Xever

Liczba postów : 105
Join date : 16/08/2009
Age : 31
Skąd : z łóżka

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Yoko Nie Sie 23, 2009 2:11 pm

Hejo~
Jeżeli o mnie chodzi to również mam na imię Ania ;3
Tylko nieco starsza, aktualnie klasa maturalna w Kościuszce.
Mangą interesuję się od przeszło 5 lat. Hmm.... a poza tym psychologią, historią i szeroko pojętą sztuką.

To chyba wszystko.
Yoko
Yoko

Liczba postów : 24
Join date : 23/08/2009
Age : 32
Skąd : Calisia

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Mell Nie Wrz 06, 2009 12:29 pm

Ohayo! Z tej strony Melinda vel Mell, Melcia, Melka, Melkuś jak kto woli XDD
Oczywiście jestem z Kalisza ale jestem w klasie maturalnej w Koperniku Very Happy
interesuję się anime i mangą jak kazdy tutaj, ale lubię także rysowac postacie Sonicowe - dzieki temu i portalowi deviantart poznałam Yoko i powróciłam do interesowania się anime - kiedys ogladalam, mialam przerwe ale znow mi sie wrocilo zainteresowanie ^^
ak narazie bylam na 2 konwentach ale wybieram się na 3 >3<
to chyba tyle, jak cos to pisac Very Happy
Mell
Mell

Liczba postów : 44
Join date : 06/09/2009
Age : 33
Skąd : Kalisz

http://www.melinda1991.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Josi Nie Wrz 06, 2009 4:55 pm

hejka xD
ja jestem Josi, znajomi mówią na mnie Josi albo Julka... nie żebym sie interesowała jakoś bardzo m&a w sumie ogladam rzadko a czytalam tylko troche, ale w sumie... Razz nie interesuję się kulturą japonii, chociaz chciałabym tam kiedys pojechać bo ich jedzenie wygląda fajnie. lubie dobra muzyke np Kult, Maanam, Gorillaz, Black Sabbath..., rysować, jeść, harcerstwo, dobre książki, oglądać ludzi, owsiankę i moją hulajnogę. i jestem w klasie z Miłoszem Razz

może sie do czegoś przydam xD
Josi
Josi

Liczba postów : 7
Join date : 06/09/2009
Age : 31

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  ziomalos Nie Wrz 06, 2009 6:33 pm

Witam cie Julko ;PP

ziomalos

Liczba postów : 45
Join date : 16/08/2009

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Pon Wrz 07, 2009 6:49 pm

Witamy nowych użytkowników! lol!
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Mitsuki17 Nie Wrz 13, 2009 7:57 pm

Ohayo^^
Jestem Mitsu i jestem przewodniczaca Ostrowskiego klubu Fanów mangi i anime Very Happy Pozatym to ciesze sie ze idziecie w nasze slady i mam nadzieje ze sie kiedys spodkamy, aby zagłebic wiezi i razem moze na konwent jakis pojechac:D
Pozdrawiam Klubowizów z Kalisza i życze powodzenia w dalszych działaniach:D
Trzymamy za was kciuki Very Happy
Mitsuki17
Mitsuki17

Liczba postów : 3
Join date : 13/09/2009

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Nie Wrz 13, 2009 10:47 pm

ohayo Mitsu i dzięki^^ Very Happy
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Dreamor Wto Wrz 15, 2009 3:16 pm

Na imię mam Adrian, nie jestem (niestety ^^) z Kalisza, mieszkam natomiast jakieś 30km od niego. Również chodzę do 2 klasy w Kościuchu (2C konkretniej ^^) M&A interesuję się ładne parę lat ale powoli zamiłowanie to obumiera (za dużo rzeczy na głowie, za mało czasu...)
Dreamor
Dreamor

Liczba postów : 3
Join date : 15/09/2009
Age : 32
Skąd : Nadzież

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Wto Wrz 15, 2009 3:21 pm

witam, witam^^
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  UnbelievableM Sro Wrz 16, 2009 4:51 pm

Witam ^^
Więc ... jestem Monika i jestem tu nowa xD
M&A już się tak bardzo nie interesuję jak kiedyś, ale za to fascynuje mnie Kraj Kwitnącej Wiśni i wszystko co z nim związane Wink Rolling Eyes
Mam w planach dostać się na japonistykę w Poznaniu ( marzenie taki ^^ ) i w przyszłym roku może wyjechać do Japonii Wink

Czytał ktoś "Nie,dziękuję!" ? ;>
UnbelievableM
UnbelievableM

Liczba postów : 7
Join date : 16/09/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Sro Wrz 16, 2009 6:02 pm

ohayo^^
o, to już w przyszłym roku chcesz wyjechać? szczęściara ;P
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  UnbelievableM Sro Wrz 16, 2009 8:14 pm

Narazie jest taki plan ;P A co wyjdzie to zobaczymy Wink
Języka jeszcze trzeba się trochę poduczyć itp. ^^'
UnbelievableM
UnbelievableM

Liczba postów : 7
Join date : 16/09/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  ziomalos Sro Wrz 16, 2009 10:47 pm

Heh to tak jak ja, chce isc do UAMu na Japonistyke i w przyszylym roku wyjezdzam na wycieczke do Japonii xD.

ziomalos

Liczba postów : 45
Join date : 16/08/2009

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  balvor Nie Wrz 20, 2009 12:06 am

elo tu Patryk, w sumie jesli chodzi o mange czy anime to tak jak mowilem, glownie te starsze typu Saint Seiya, bardziej wole czytac ksiazki Murakamiego czy np Yasunari Kawabaty itp. widze ze kolezanka wybiera sie na japke, ja tez...^^ ale matura w tym roku zweryfikuje

balvor

Liczba postów : 5
Join date : 20/09/2009

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Pon Wrz 21, 2009 9:52 pm

heh, witamy xD
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Berry Pią Sty 15, 2010 9:29 pm

Hej Smile
Cieszę się, że znalazłam to forum. Mam na imię Jagoda i chodzę do 2 klasy w IV LO w Kaliszu. Bardziej od M&A interesuje mnie kultura japońska, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wybiorę się do Kraju Kwitnącej Wiśni. Myślę, że to bardzo dobrze, że ludzie zainteresowani Japonią z Kalisza i okolic zebrali się na tym forum. Smile

P.S Planujecie jakieś spotkania? ^^

Berry

Liczba postów : 1
Join date : 14/01/2010
Age : 32
Skąd : Kalisz

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Positiva Czw Sty 21, 2010 3:21 pm

hej, miło Cię poznać ;D
Positiva
Positiva
Admin

Liczba postów : 81
Join date : 15/08/2009
Age : 31
Skąd : Kalisz

https://otaku-kalisz.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  hagurerocker Sob Cze 08, 2013 5:19 pm

hej jestem paweł dla kolegów shoda obecnie skonczyłem szkołe mangą i anime zacząłem sie interesowac dwa lata temu mam bzika na punkcje vocaloidów Smile moje hobby to kolarstwo i gra na gitarze
hagurerocker
hagurerocker

Liczba postów : 3
Join date : 08/06/2013
Age : 30
Skąd : kalisz

Powrót do góry Go down

Watashi wa... - czyli przedstaw się! Empty Re: Watashi wa... - czyli przedstaw się!

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach